Piegāde

Saņemiet savu pasūtījumu pie mums veikalā Avotu ielā 69, Rīga!
Pasūtīto preci Jūs varat saņemt vienas dienas laikā (ja prece ir pieejama) no pasūtījuma noformēšanas brīža.
Saviem klientiem mēs piedāvājam šādas preču piegādes iespējas:

– Jūs varat izņemt preci pie mums veikalā pēc adreses Avotu iela 69, Rīga, LV-1009.

– Mēs varam aizsūtīt preci ar “Omniva” pakomata starpniecību (ja pasūtītās preces izmērs ir atbilstošs). Šāda pakalpojuma cena ir EUR 3.50.

– Preces piegādi pa Latviju ir iespējams arī realizēt ar kurjerdienesta starpniecību. Preces tiek piegādātas pēc Jūsu norādītās adreses Jums vēlamajā laikā (atkarībā no kurjerdienesta piedāvātajām iespējām), vienas darba dienas garumā kopš pasūtījuma apstiprināšanas brīža (ja prece ir pieejama). Piegādes tiek veiktas arī BRĪVDIENĀS!

Kurjerdienesta piegādes izmaksas ir sākot no EUR 3.00 un līdz EUR 20.00.

Piegādes cena ir atkarīga no iegādātas preces izmēra, kā arī no piegādes vietas!
Piegādes cenu konkrētajam pasūtījumam Jūs varat precizēs pie mūsu veikala darbiniekiem, kā arī pēc pasūtījuma veikšanas, ja jūs izvēlējāties piegādi ar kurjerdienestu, mūsu darbinieki ar Jums sazināsies un precizēs piegādes izdevumus.
_____________________________________________________________

Lūgums ņemt vērā, ka gadījumā ja patērētājs realizē savas likumā paredzētas atteikuma tiesības attiecībā uz distances līgumiem, patērētājam pašam ir jāsedz preces atpakaļatdošanas izdevumi, kā arī patērētājam netiek kompensēti jau veiktas preces piegādes izdevumi, ņemot vērā patērētāja iespēju izņemt preci mūsu veikalā!